Moord in Doldersum
Een hilarisch spel vol spanning
Moord in Doldersum Arrangement
U start rond 18.00 uur (bijvoorbeeld, uiteraard is alles aan te passen) in onze gezellige kapschuur of zaal de Deel met consumptie en amuse. Wie vermoordde de eigenaar *Jan den Hoed* van Café Dolder en Bliksem te Doldersum? Een interactief spel waarbij iedereen een rol speelt en dus meespeelt bij het oplossen van deze moordzaak.
Ben jij misschien de moordenaar? Handlanger? Slachtoffer? Het spel is inclusief snorren, baarden, pruiken, brillen en een heerlijk diner. Ons moordspel diner zit vol spanning, hilariteit, verrassende wendingen en natuurlijk lekker eten. En daarom is ons moordspel diner dan ook zo geschikt als groepsuitje, teamuitje of ander uitje. Tussen de gangen door zullen we erachter komen wie de moordenaar is van Jan den Hoed!
Prijs excl. consumpties zoals hierboven beschreven €45,- per volwassene.
Reserveer het Moord in Doldersum arrangement
Begin het avontuur met het verzamelen van vrienden, familie of collega’s en verstuur de reserveringsaanvraag. Wij sturen u zo spoedig mogelijk een offerte.
Reservering Moord in Doldersum
Dit arrangement is…
- Inclusief diner
- Iedereen speelt een eigen rol
- Vol spanning
Geschikt voor
- Groepen tot dertig personen
- Hilariteit gegarandeerd
- Veel geboekt als groepsuitje
Prijs
Vanaf €45,- per persoon.